Zásady ochrany osobních údajů

srp, 10 2023

Úvod

Zásady ochrany osobních údajů společnosti Pragovské Zubní Designy popisují, jakým způsobem společnost shromažďuje, uchovává a zpracovává osobní údaje svých uživatelů. Důvěra našich klientů je pro nás klíčová, a proto klademe velký důraz na ochranu jejich osobních informací. V následujících odstavcích jsou uvedeny všechny potřebné informace týkající se zpracování a ochrany vašich osobních údajů.

Sebrání osobních údajů

Pragovské Zubní Designy shromažďuje osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb. Zahrnují to jméno, příjmení, kontaktní údaje, jako jsou e-mailová adresa a telefonní číslo, a další informace nutné pro stanovení a realizaci léčebného plánu. Tyto údaje získáváme přímo od klientů prostřednictvím formulářů na našem webu, telefonické komunikace nebo osobní konzultace.

Užití osobních údajů

Osobní údaje získané od klientů využíváme k poskytování kvalitních služeb, informování o novinkách a změnách, plánování návštěv a upozornění na preventivní prohlídky a úkony. Osobní údaje také slouží k lepšímu porozumění potřeb našich klientů a k zajištění efektivní komunikace.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Bezpečnost osobních údajů je pro Pragovské Zubní Designy prioritou. Všechny informace jsou chráněny před neoprávněným přístupem, zneužitím nebo zveřejněním. Abychom zajistili bezpečnost a ochranu dat, používáme moderní technologická a organizační opatření v souladu s nejnovějšími standardy ochrany osobních údajů.

Práva uživatelů

Uživatelé mají právo na přístup k svým osobním údajům, právo požadovat opravu nebo aktualizaci svých údajů, právo na vymazání svých údajů nebo omezení jejich zpracování. Dále mají právo vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás můžete kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected].

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy ohledně zpracování a ochrany vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro vás, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a aby vaše osobní údaje byly v bezpečí. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na následující adresu:

Alena Šťastná
Špitálka 263/41,
602 00 Brno-střed,
Czechia
E-mail: [email protected]